Pracovník v sociálních službách, vedoucí oddělení - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Zbůch

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách, vedoucí oddělení - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch

Místo pracoviště V Sídlišti 347, Zbůch
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách, vedoucí oddělení - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (V Sídlišti 347, Zbůch)

Požadujeme:
- zájem o práci s lidmi se zdravotním postižením,
- vstřícný přístup ke klientům,
- samostatnost, odpovědnost,
- zdravotní způsobilost
- očkování proti žloutence typu B
- ŘP sk. B
- výpis z rejstříku trestů
- NUTNÁ PRAXE S VEDENÍM KOLEKTIVU MIN. 3 ROKY
Náplň práce:
- zajištění provozu oddělení
- administrativa
- přímá obslužná péče mobilních i nemobilních uživatelů
- pomoc při hygieně, oblékání a stravování
- doprovod uživatelů na rehabilitace, na lékařské vyšetření
- nácvik jednoduchých denních činností
- podpora uživatelů v soběstačnosti
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dovolenou (vlastní rekreační středisko)
- po zkušební době osobní příplatek,
- odměny

Informace o společnosti Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch

Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch
V Sídlišti 347
Zbůch

IČO: 411949
aktualizováno před asi 2 roky