Pracovník v sociáních službách - přímá obslužná péče (ošetřovatel/ka) - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Lysá nad Labem

Zdravotnictví / Pracovník v sociáních službách - přímá obslužná péče (ošetřovatel/ka) - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Místo pracoviště Zámek 1, Lysá nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociáních službách - přímá obslužná péče (ošetřovatel/ka) - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Zámek 1, Lysá nad Labem)

ástup dle dohody březen - duben 2022.

Náplň práce: Poskytování přímé obslužné péče klientům. Podpora soběstačnosti, nácvik denních činností. Posilování životní aktivizace. Vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby. Řešení záležitostí spojených s poskytovanou službou ve vztahu ke klientovi.

Požadujeme: Základní nebo střední vzdělání, akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno získat během zaměstnání). Praxe v oboru výhodou. Samostatný přístup, schopnost řešit problémy, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, flexibilita, kladný vztah k seniorům. Iniciativa, samostatnost, týmová spolupráce.

Nabízíme: Prodloužená dovolená na zotavenou dle směnného provozu, 3 dny Sig day, osobní ohodnocení po zapracování, 2x do roka mimořádné odměny, příspěvek z FKSP na stravování, dovolenou, rehabilitaci, kulturu, sport…

Kontaktovat nás můžete osobně, e-mailem nebo telefonicky - kdykoliv.

Více informací na www.domovnazamku.cz nebo na tel: 602 154 221.
Uchazeč bude pozván k osobnímu pohovoru na základě zaslaného profesního životopisu.

Informace o společnosti Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace
Zámek 1
Lysá nad Labem
28922
IČO: 49534963
aktualizováno před asi 2 roky