Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci, Vsetín

Administrativa / Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Libristo Media s.r.o.

Místo pracoviště Sychrov 55, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Polština"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci (Sychrov 55, Vsetín)

HLEDÁŠ ZAJÍMAVOU PRÁCI SE SKVĚLÝMI KOLEGY?
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejširší knižní nabídkou v Evropě.
Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Do mladého
týmu hledáme na HPP kolegu, který bude pečovat o naše zákazníky v Polsku.

NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace se zákazníky v polštině – telefonicky a e-mailem, překlad textů do polštiny, vyhledávání informací na internetu.

POŽADUJEME: Komunikativnost, znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost práce s PC – Word, Excel, e-mailový klient, internetový prohlížeč, schopnost
vyhledat informace na internetu.

NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, stravenky 180 Kč hrazené ze 100 % zaměstnavatelem.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně e-mailem:

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Libristo Media s.r.o.

Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
Vsetín
75501
IČO: 4448367
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci