Pracovník zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických), Praha

Zemědělství a lesnictví / Pracovník zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických)

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Dittrichova 329, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 700 - 26 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických) (Dittrichova 329, Praha)

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kateřina Kuchyňová, tel.: 482 411 655, 603 159 78, e-mail:
MÍSTO VÝKONU : Dittrichova č.p. 329/17, Nové Město, 120 00 Praha 2

Náplň práce:

Příjem vzorků, zadávání vzorků do databáze, výdej vzorkovnic
Spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR
Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce terénních pracovníků
Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru
Požadavky pro přijetí
Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického nebo přírodovědného směru)
Praxe v oboru vítána
Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi vyřešit jeho požadavky
Organizační schopnosti, týmová spolupráce
Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
Standardní PC dovednosti (MS Office)
Náplň práce může vykonávat i OZP
Zaměstnanecké výhody a benefity
Zajímavá a zodpovědná práce
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky,
Zázemí státní organizace

ZAM. VÝHODY : 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky.

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Dittrichova 329
Praha
12000
IČO: 71009361
aktualizováno před asi 2 roky