Praha - objekt 02 aréna, objekt bořislavka, objekt generali pojišťovna - pracovníci ostrahy, strážní, Praha

Obrana a ochrana / Praha - objekt 02 aréna, objekt bořislavka, objekt generali pojišťovna - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost G4S Services s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Praha - objekt 02 aréna, objekt bořislavka, objekt generali pojišťovna - pracovníci ostrahy, strážní (Praha)

Kontakt: tel.: +420 724 793 669

Informace o pracovním místě
Společnost G4S Services,s.r.o. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště do Prahy. Jedná se o Prahu 4,6, 9

Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.

Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční).
Požadujeme
- Profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/
- výpis z rejstříku trestu (RT)
- komunikativnost, základní znalost PC
- nižší střední odborné , střední odborné s výučním listem
- min. 18 let
Nabízíme
- stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na čištění uniformy

Informace o společnosti G4S Services s.r.o.

G4S Services s.r.o.

Praha

IČO: 1558676
aktualizováno před téměř 2 roky