Praktický lékař pro dospělé a lékaře pls (m, ž) - praktičtí lékaři pro dospělé, Ústí nad Labem

Zdravotnictví / Praktický lékař pro dospělé a lékaře pls (m, ž) - praktičtí lékaři pro dospělé

Společnost Mediconet s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání VŠ Doktorské (vědecká výchova)
Výše ohodnocení 60 000 - 100 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Praktický lékař pro dospělé a lékaře pls (m, ž) - praktičtí lékaři pro dospělé (Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem)

Požadujeme: Specializace v oboru všeobecné praktické lékařství, možno i bez atestace, trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC
Náplň práce: poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče registrovaným pacientům. Provádění preventivních prohlídek v rámci PLS. Práce s kartami pacientů, zadávání dat do PC
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácení.
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti Mediconet s.r.o.

Mediconet s.r.o.
Špitálské náměstí 3517
Ústí nad Labem

IČO: 5900611
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Praktický lékař pro dospělé a lékaře pls (m, ž) - praktičtí lékaři pro dospělé

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Špitálské náměstí 3517 3517