Praktikant/ka v hr oblasti - dpp/dpč - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, Kroměříž

Finance, Administrativa / Praktikant/ka v hr oblasti - dpp/dpč - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost KMOTR - Masna Kroměříž a.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hulínská 2286, Kroměříž
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Praktikant/ka v hr oblasti - dpp/dpč - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Hulínská 2286, Kroměříž)

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: výpomoc při náboru, přijímání nových zaměstnanců a brigádníků, sepisování DPP, organizační záležitosti spojené s nástupem zaměstnanců
- Požadujeme: VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné pro absolventy, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a bezúhonnost, vstřícné chování a úsměv na tváři
- Nabízíme: práci na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, možnost získání placené praxe v personalistice a HR oblasti, pracovní doba Po - Pá (dle dohody možná pružná pracovní doba), příspěvek na stravování
- Kontakt osobně na pracovišti pouze každé úterý v rozmezí 8:00-11:00 hod. (p. Bradová). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. Příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti KMOTR - Masna Kroměříž a.s.

KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Hulínská 2286
Kroměříž
76701
IČO: 25570765
kmotr.cz
aktualizováno před více než 2 roky