Právník/právnička odboru bytového - podnikoví právníci, Brno

Právo / Právník/právnička odboru bytového - podnikoví právníci

Společnost Statutární město Brno

Místo pracoviště Dominikánská 264, Brno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 22 980 - 33 790 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Právník/právnička odboru bytového - podnikoví právníci (Dominikánská 264, Brno)

Bližší informace a postup pro podání přihlášky k výběrovému řízení naleznete zde:

Úřední deska - Detail - MCBS/2021/0113531/KUBA (brno.cz)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Komplexní výkon právních činností týkajících se odboru, zejména:
" příprava a kontrola materiálů předkládaných do samosprávných orgánů MČ Brno-střed,
" zpracování a kontrola smluvní dokumentace,
" poskytování právních konzultací a právní kontroly v rámci odboru,
" komunikace s orgány veřejné moci a externími advokátními kancelářemi,
" příprava vnitřních předpisů.

POŽADAVKY:
" vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo a právní věda,
" orientace v právních předpisech, zejména v z. č. 89/2012 Sb., občanském zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, z. č. 99/1963 Sb., občanském soudním řádu, ve znění pozdějších předpisů, z. č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon), ve znění pozdějších předpisů, z. č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, z. č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
" uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, ASPI, beck-online
" samostatnost, pečlivost, spolehlivost, rozhodovací schopnosti,
" vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu
" dobrý písemný projev a komunikační schopnosti,
" praxe ve státní správě a samosprávě vítána.
NABÍZÍME
" možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
" výbornou dostupnost - pracoviště v centru Brna,
" 5 týdnů dovolené,
" 4 dny indispozičního volna (sick days),
" příspěvek na penzijní připojištění,
" zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina,
" příspěvek na stravování - karta Ticket Restaurant Edenred
" a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na kulturní akce a rekreaci - benefitní karta, příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním výročí, odměna při pracovním výročí),
" jazykové kurzy angličtiny zdarma.

Informace o společnosti Statutární město Brno

Statutární město Brno
Dominikánská 264
Brno
60200
IČO: 44992785
aktualizováno před téměř 3 roky