Předák/předačka, překladní dělník/dělnice - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby),

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Předák/předačka, překladní dělník/dělnice - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Společnost Česko - saské přístavy s.r.o.

Místo pracoviště Česko - saské přístavy s.r.o. - Prosmycká ul., p.p. č. 363/1
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Předák/předačka, překladní dělník/dělnice - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) (Česko - saské přístavy s.r.o. - Prosmycká ul., p.p. č. 363/1)

požadujeme:
- ŘP- B
- odpovědný přístup k práci, flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
Náplň práce:
- vykládka/nakládka vagónů, nákladních aut, lodí,
- obsluha drobné překladní mechanizace (na vše zaškolíme), bez těžké fyzické práce, vše zmechanizováno
- údržba a úklid areálu přístavu
Nabízíme:
stravovací poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci 8.000,-/rok, 25 dnů dovolené, měsíční a roční odměny, firemní akce, aj.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 16.00h.

Informace o společnosti Česko - saské přístavy s.r.o.

Česko - saské přístavy s.r.o.

IČO: 64618358
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Předák/předačka, překladní dělník/dělnice - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Česko - saské přístavy s.r.o. - Prosmycká ul.
p.p. č. 363/1