Rozpočtář/přípravář/nákupčí v oboru sadové úpravy a údržba zeleně - nákupčí, Olomouc

Obchod a cestovní ruch / Rozpočtář/přípravář/nákupčí v oboru sadové úpravy a údržba zeleně - nákupčí

Společnost Bartoň a Partner s.r.o.

Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář/přípravář/nákupčí v oboru sadové úpravy a údržba zeleně - nákupčí (Olomouc)

Nástup od - možný ihned. Místo je vhodné pro OZP
Pracovní náplň: příprava a administrativa realizačních zakázek (sadové úpravy, údržba zeleně)
Místo výkonu práce: Olomouc
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání v oboru zahradnictví nebo zemědělství, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook), orientace ve výkresech DWG, flexibilita a pracovní nasazení, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost doložena výpisem z RT, praxe v oboru výhodou
Platové podmínky: nástupní mzda 25.000,-
Úvazek - 40 hod/týden
Směnnost - jednosměnný
Kontakt: životopisy/motivační dopis zaslat POUZE emailem,

Informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Bartoň a Partner s.r.o.

Olomouc

IČO: 26810093
aktualizováno před více než rokem