Přípravář - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, Uhlířské Janovice

Výroba a provoz / Přípravář - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Společnost František Jonáš

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Sázavská 786, Uhlířské Janovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (Sázavská 786, Uhlířské Janovice)

PŘIJMU PŘÍPRAVÁŘE
Přijmu brigádníka, či DPČ na pozici přípraváře v práškové lakovně.

O nás: Jsme rodinná firma s více jak 20letou tradicí na českém trhu a zahraničním trhu.

Náplň práce:
o čistění a odmašťování nerezových dílů pro lakování,
o balení lakovaných dílů pro odběratele,
o úprava povrchu před aplikací nástřiku - přebrušování.

Požadujeme:
o rychlost,
o pečlivost a máte odpovědný přístup k práci,
o samostatnost.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, možnost kariérního růstu, práce ve stabilní dlouholeté firmě.

Zaměstnanecké výhody:
o možnost karierního růstu,
o zajímavé platové ohodnocení,
o nástup dle domluvy,
o mzda k domluvenému datu,
o práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
o pravidelný přísun práce.

V případě zájmu pište, volejte nebo přijďte osobně.

Kontakt: František Jonáš, telefonní číslo: 724 026 824, email: webové stránky: https://jofr.cz/

Informace o společnosti František Jonáš

František Jonáš
Sázavská 786
Uhlířské Janovice
28504
IČO: 46372377
aktualizováno před asi 2 roky