Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci, Turnov

Výroba a provoz / Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Sobotecká 2078, Turnov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci (Sobotecká 2078, Turnov)

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Turnově (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Nabízíme:
-Práci ve stabilní české společnosti
-Na prodejně bez řezníka - ranní směny
-Odměnu za práci o víkendech a svátcí
-Odměnu za odpracované roky
-Slevové poukázky na nákup zboží
-Stravenky
-Lázně
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Příspěvek na aktivity - program Multisport
-Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
-Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
-Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
-Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
-Porcování kuřat - zaučíme
-Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?
-Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
-Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
-Rádi tě vše naučíme na prodejně

kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Sobotecká 2078
Turnov
51101
IČO: 61250988
aktualizováno před asi 3 roky