Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci, Černošice

Výroba a provoz / Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo pracoviště Radotínská 29, Černošice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář/přípravářka masa - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci (Radotínská 29, Černošice)

-první kontakt se zaměstnavatelem: Markéta Sokolová, HR specialista, 702 233 169,
-Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Černošicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Na prodejně bez řezníka - ranní směny
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Odměnu za odpracované roky
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Lázně
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na aktivity - program Multisport
" Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
" Porcování kuřat - zaučíme
" Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
" Rádi tě vše naučíme na prodejně
" Multisport kartu
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Lázně
" Zaškolení na prodejně

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Radotínská 29
Černošice
25228
IČO: 61250988
aktualizováno před 17 dny