Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot - pracovníci na zpracování plechu, Kožichovice

Výroba a provoz / Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot - pracovníci na zpracování plechu

Společnost ŠUDOMA s.r.o.

Místo pracoviště Žďárského 197, Kožichovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu peugeot - pracovníci na zpracování plechu (Žďárského 197, Kožichovice)

Náplň práce:
- drobné opravy automobilů, pneuservis
- pravidelné údržby vozů
- příprava nových a ojetých vozů na prodej - čištění exteriéru a interiéru
- montáže originálních příslušenství a doplňků
- péče o skladové vozy
- správa budovy, provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- práce v autorizovaném servisu Peugeot na vozidlech převážně této značky a nízkého stáří vozů

Požadujeme:
- výuční list
- ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
- praxe v oboru technického zaměření výhodou
- manuální zručnost, pracovní nasazení, zájem o práci
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin

Informace o společnosti ŠUDOMA s.r.o.

ŠUDOMA s.r.o.
Žďárského 197
Kožichovice
67401
IČO: 25304241
aktualizováno před více než rokem