Příslušník/ce - ostatní pracovníci vězeňské služby, Pardubice

Obrana a ochrana / Příslušník/ce - ostatní pracovníci vězeňské služby

Společnost Vězeňská služba České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Husova 194, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 34 480 - 46 830 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Příslušník/ce - ostatní pracovníci vězeňské služby (Husova 194, Pardubice)

Náplň a druh práce:
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.
Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.
Očekáváme:
- občan ČR starší 18 let
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- trestní bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
Nabízíme:
- Služební příjem od 34 480 Kč - 46 830 Kč (včetně zvláštního příplatku) v závislosti na započitatelné praxi
- náborový příspěvek ve výši 100 000 Kč
- délka služby: 37,5 hod. týdně
- po 15 letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek při skončení služebního poměru
Zaměstnanecké výhody:
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
- bezplatné využívání sportovního zařízení věznice (posilovna, tělocvična)
- příspěvek z FKSP
Místo je vhodné i pro absolventy.

První kontakt telefonicky (PO-PÁ 7:00 - 15:00) nebo e-mailem:
+420 466 083 205
+420 466 083 204

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
Husova 194
Pardubice
53002
IČO: 212423
aktualizováno před 22 dny