Probační úředník/úřednice - odborní pracovníci organizace a řízení, Olomouc

Administrativa / Probační úředník/úřednice - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost Probační a mediační služba

Místo pracoviště Mozartova 110, Olomouc
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 22 950 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Probační úředník/úřednice - odborní pracovníci organizace a řízení (Mozartova 110, Olomouc)

Pracoviště: Mozartova č.p. 110/4, 779 00 Olomouc 9.
Nástup možný od 1. 6. 2021 nebo dohodou.
Pružná pracovní doba (kombinace pevného bloku a pružné pracovní doby). Zástup za MD, RD.
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské magisterské studium
- vysoké pracovní nasazení
- flexibilitu
- ochotu vzdělávat se
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- zkušenosti se sociální prací výhodou
- komunikační dovednosti
- orientace v sociální a trestně – právní oblasti výhodou
- spolehlivost, důslednost
Nabízíme:
Platová třída 11. (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.), po absolvování 3 měsíční zkušební doby osobní hodnocení a po úspěšném absolvování kvalifikačního vzdělávacího kurzu - 12. platová třída
- rizikový příplatek
- 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružná pracovní doba
- odborné vzdělávání
- stravenky
- přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace
Náplň práce: Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě (PMS), komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.
Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 18. 5. 2021 POUZE na e-mail: Výběrové řízení se uskuteční dne 19. 5. 2021 od 9:30 hodin ve středisku PMS Olomouc (případně on-line) – termín bude upřesněn.

Informace o společnosti Probační a mediační služba

Probační a mediační služba
Mozartova 110
Olomouc
77900
IČO: 70888060
aktualizováno před asi 3 roky