Procesní technik/čka-inženýr/ka - strojírenští technici, Liberec

Výroba a provoz / Procesní technik/čka-inženýr/ka - strojírenští technici

Společnost ACL Coating s.r.o.

Místo pracoviště Newtonova 477, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Procesní technik/čka-inženýr/ka - strojírenští technici (Newtonova 477, Liberec)

Náplň práce:
- Optimalizace pracovních činností operátorů
- Provádění a vyhodnocování testů v rámci výroby
- Zajišťování školení na obsluhu výrobních strojů
- Spoluúčast při tvorbě pracovních instrukcí a pokynů
- Spoluúčast na provádění auditů výrobku, kontrola procesů
- Spolupráce při implementace preventivní údržby v rámci výroby
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru)
- Znalost MS Office na uživatelské úrovni
- Řidičský průkaz B
- Analytické a pozorovací schopnosti
- Samostatnost i práce v týmu
- Výborné komunikační schopnosti
- Organizační schopnosti
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek ve stabilní firmě
- Odpovědnou a zajímavou práci
- Neformální firemní kulturu
- Flexibilní pracovní dobu
- 4 týdny dovolené
- Odměny při pracovním, životním jubileu
- Bonusy na výsledcích
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, stabilní zaměstnání, odměna za pracovní výročí, vitamínové balíčky, mobilní telefon, pružná pracovní doba, roční odměny.

Informace o společnosti ACL Coating s.r.o.

ACL Coating s.r.o.
Newtonova 477
Liberec
46312
IČO: 25443216
aktualizováno před asi rokem