Prodavač/ka maso-uzeniny - hpp - prodavači potravinářského zboží, Karolinka

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka maso-uzeniny - hpp - prodavači potravinářského zboží

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Vsetínská 414, Karolinka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka maso-uzeniny - hpp - prodavači potravinářského zboží (Vsetínská 414, Karolinka)

PRODAVAČ/KA MASO-UZENINY - HPP
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů. Práce i o víkendech.
NABÍZÍME: Nábororvý příspěvek 10 000,- Kč. Zajímavou práci v české společnosti, jistotu stabilního zaměstnání, příjemný kolektiv zaměstnanců, možnost spolupráce na zkrácený úvazek, DPP, DPČ. Stravenkový paušál, zaměstnancká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Radka Mičanová, tel.: 604 297 088, nebo emailem na adresu:
Ov.e.: 24.1.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Vsetínská 414
Karolinka
75605
IČO: 26790203
aktualizováno před 3 měsíci