Prodavač/ka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží, Městec Králové

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Přemysla Otakara II. 1012, Městec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží (Přemysla Otakara II. 1012, Městec Králové)

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů;

NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek, výkonnostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea;

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Přemysla Otakara II. 1012
Městec Králové
28903
IČO: 26790203
aktualizováno před asi 2 roky