Mechanik/mechanička - mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci, Vlašim

Výroba a provoz, Služby / Mechanik/mechanička - mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci

Společnost CYKLOŠVEC s.r.o.

Místo pracoviště Na Potoce 225, Vlašim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/mechanička - mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci (Na Potoce 225, Vlašim)

Pracoviště: Vlašim
Náplň práce: servis a montáž jízdních kol, stavba a přestavba kol, záruční i pozáruční servis kol, práce i o některých sobotách dle otvírací doby (9-12 hod.)
Požadavky: aktivní přístup, flexibilita, sportovní zaměření
Pracovní doba od 08:30 do 17:00
Nabízíme: podnikové stravenky, zaměstnanecké slev
První kontakt: e-mailem

Informace o společnosti CYKLOŠVEC s.r.o.

CYKLOŠVEC s.r.o.
Na Potoce 225
Vlašim
25801
IČO: 26098199
aktualizováno před více než 2 roky