Prodavač/ka na prodejně - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka na prodejně - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost Stroje a vybavení s.r.o.

Místo pracoviště Hasičská 2641, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka na prodejně - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (Hasičská 2641, Rožnov pod Radhoštěm)

Nástup možný ihned.
Náplň práce:
Prodej zboží na prodejně, doplňování zboží na prodejně, komunikace se zákazníky.
Práce s pokladnou, v administračním systému a navádění objednávek.

Požadujeme:
SOU a vyšší vzdělání, dobrá znalost práce na PC, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.
Pracovní nasazení, základní znalost sortimentu elektronářadí, výhodou je znalost skladového systému Abra nebo jiného

Nabízíme:
Příspěvek na obědy
2 dny placeného volna Sick Days
Odborná školení
Práce v zavedené firmě
Narozeninové volno
Pracovní poměr na dobu neurčitou, po zkušební době navýšení mzdy.
Zaměstnanecké výhody
Jednosměnný provoz, pracovní doba 7.00- 16.00.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Stroje a vybavení s.r.o.

Stroje a vybavení s.r.o.
Hasičská 2641
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 5595436
aktualizováno před asi měsícem