Prodavač/ka - pokladní - prodavači v prodejnách, Krumvíř

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - pokladní - prodavači v prodejnách

Společnost Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Místo pracoviště Krumvíř 38, Krumvíř
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - pokladní - prodavači v prodejnách (Krumvíř 38, Krumvíř)

21.2.2022/ POŽADUJEME: dobrá praktická znalost provozu prodejny, slušné a příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, schopnost plnit zadané úkoly, dobré komunikační dovednost, flexibilitu, praxe v obchodě výhodou, nikoliv podmínkou, kladný vztah k prodeji.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků a pokladny, doplňování a ošetření zboží, kontrola záručních lhůt, dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, úklid prodejny a zázemí.
NABÍZÍME: příjemné prostředí, 13. plat, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona, příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, odměny při životním nebo pracovním výročí. Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení. Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na d. neurčitou.
KONTAKT: kontaktujte nás e-mailem

Informace o společnosti Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
Krumvíř 38
Krumvíř
69173
IČO: 32247
aktualizováno před asi 2 roky