Prodavač/ka - pouze ozp - prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie, Litomyšl

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - pouze ozp - prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Společnost Broome, s.r.o.

Místo pracoviště Smetanovo náměstí 88, Litomyšl
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 10 650 - 13 313 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - pouze ozp - prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (Smetanovo náměstí 88, Litomyšl)

NÁPLŇ: prodej oděvů
POŽADAVKY: příjemné vystupování
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu
Zkrácený úvazek 20-25 hod/týdně
KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 8.00 - 15.00, emailem

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti Broome, s.r.o.

Broome, s.r.o.
Smetanovo náměstí 88
Litomyšl
57001
IČO: 29316928
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/ka - pouze ozp - prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Smetanovo náměstí 88 88
Litomyšl