Prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb, Mladá Boleslav

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Jičínská 1326, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 570 - 58 875 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (Jičínská 1326, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.

Pracovní náplň:
Jedná se o fyzicky náročnější práci. Starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikce se zákazníky, doplňování regálů.
Jedná se o prodavače/čku do oddělení elektra.

Pracovní doba:
Směnný provoz 8-20

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Výše mzdy závisí na odvedené práci, prodejnosti a výsledcích.

Nástup možný ihned, nebo dohodou !

Prosím o zaslání životopisu na e-mail

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Jičínská 1326
Mladá Boleslav
29301
IČO: 4335813
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/-ka - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb