Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Příbram

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost TOMIS CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Brodská 654, Příbram
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 500 - 24 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Brodská 654, Příbram)

Pozice: prodavač/ka
Místo vhodné pro OZP.
Možno zkrácený i plný pracovní úvazek.( 25 - 40 hodin )
Náplň práce:
obsluha zákazníků na maloobchodní prodejně v Příbrami
-práce se zbožím (vystavování a doplňování zboží)
-práce s počítačem spojená s obsluhou zákazníků a vydáváním zboží
Ranní a odpolední směna, sobotní směna po zapracování-
Požadavky:
- základní znalost práce s počítačem
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, multisport karta a další benefity
Nástup možný ihned na dobu určitou s možností prodloužení.
Mzda: 12 500,- až 24 000,- Kč
Kontakt: Jírovcová Jaroslava, e-mail:
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: TOMIS CZ, s.r.o., Brodská č.p. 654, Příbram V-Zdaboř

Informace o společnosti TOMIS CZ, s.r.o.

TOMIS CZ, s.r.o.
Brodská 654
Příbram
26101
IČO: 27083501
aktualizováno před 6 měsíci