Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží, Čimelice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží

Společnost LIBERA ANTIK s.r.o.

Místo pracoviště Čimelice 6, Čimelice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží (Čimelice 6, Čimelice)

Náplň práce: prodej zeleniny a smíšeného zboží.
Vhodné i pro OZZ.
Požadujeme: znalost potravin a pultového prodeje podmínkou, bezúhonnost, odpovědnost, spolehlivost, pracovitost, znalost sortimentu , slusne vystupování, čistota, základy jednoduchého účetnictví.
Pracovní doba: 9.00 - 17.00 hod.
Vhodné i pro uprchlíky, muže i ženy se základy českého jazyka.
Nabízíme: naturálie.
První kontakt: Jan Liszner, osobně na provozovně, tel: 605 266 883, e-mail:

Informace o společnosti LIBERA ANTIK s.r.o.

LIBERA ANTIK s.r.o.
Čimelice 6
Čimelice
39804
IČO: 26183609
aktualizováno před asi rokem