Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží, Vysoké nad Jizerou

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Místo pracoviště Náměstí Dr. Karla Kramáře 117, Vysoké nad Jizerou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 12 000 - 14 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači smíšeného zboží (Náměstí Dr. Karla Kramáře 117, Vysoké nad Jizerou)

Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita

náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid

Plat: 12.000 - 14.000,- Kč a výše dle dosahované tržby

Příspěvek na stravování 1.500,-Kč až 2.000,- Kč měsíčně dle odpracované doby, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Náměstí Dr. Karla Kramáře 117
Vysoké nad Jizerou

IČO: 32140
aktualizováno před 5 měsíci