Prodavač/ka - prodavači v prodejnách, Ústí nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači v prodejnách

Společnost IndiGO group s.r.o.

Místo pracoviště T. G. Masaryka 127, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači v prodejnách (T. G. Masaryka 127, Ústí nad Orlicí)

Náplň práce:
Prodej a poradenství v oboru výpočetní techniky.
Komunikace se zákazníky na prodejně. Řešení jejich dotazů a požadavků.
Administrativa a správa spojená s chodem prodejny a servisního místa.

Požadujeme:
Příjemné vystupování, zodpovědnost.
Ochotu se učit a zdokonalovat v komunikačních a technických dovednostech.
Znalost nebo záliba v oboru ICT výhodou, není podmínkou.

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve firmě působící na trhu 20 let.
Moderní a čisté pracovní prostředí.
Přátelský kolektiv.
Přístup k nejnovějším výrobkům a trendům v oboru ICT.
Vzdělávání v oboru a obchodních dovednostech.
Slevy na prodávané produkty a další firemní benefity.
Firemní akce a zábavná školení.

Vhodné i pro absolventy a také vhodné i pro maminky s dětmi. Těšte se, že se vše naučíte.

Životopisy zasílejte paní Pátkové na e-mail:

Informace o společnosti IndiGO group s.r.o.

IndiGO group s.r.o.
T. G. Masaryka 127
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 25925369
aktualizováno před více než rokem