Prodavač/ka - šíšník/servírka café mozart - prodavači potravinářského zboží, Vodňany

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - šíšník/servírka café mozart - prodavači potravinářského zboží

Společnost POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo pracoviště nám. Svobody 21, Vodňany
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - šíšník/servírka café mozart - prodavači potravinářského zboží (nám. Svobody 21, Vodňany)

Náplň práce: prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků.
Pracovní doba: od 6.30 do 19.30 hod., krátký / dlouhý týden.
Požadavky na zaměstnance: samostatnost, spolehlivost, komunikativnost.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodměmé tel. tarify i pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
Kontakt: osobně na pracovišti, tel. 736 521 186, e-mail:

Informace o společnosti POLANSKÝCH, s.r.o.

POLANSKÝCH, s.r.o.
nám. Svobody 21
Vodňany
38901
IČO: 47252341
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/ka - šíšník/servírka café mozart - prodavači potravinářského zboží