Prodavač/ka v papírnictví - výpomoc - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Poděbrady

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka v papírnictví - výpomoc - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost Hana Zbraňková

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pražská 15, Poděbrady
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka v papírnictví - výpomoc - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Pražská 15, Poděbrady)

Náplň práce: nabídka a prodej zboží, vybalování, oceňování, doplňování, úklid, obsluha zákazníků;

Pracovní doba v době PO-PÁ 7:00-16h, sobota 8-11h - dle dohody a potřeby.

Požadujeme: SŠ vzdělání výhodou, základní znalost na PC, znalost AJ podmínkou (NJ a RJ je výhodou), příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, chuť se učit novým věcem, práce s dětmi, praxi na pozici prodavač vítáme;

Nabízíme: přátelský a nekuřácký kolektiv, dobré platové podmínky, prémie a odměny na základě pracovních výsledků;

Životopis s fotografií zašlete emailem na

Informace o společnosti Hana Zbraňková

Hana Zbraňková
Pražská 15
Poděbrady
29001
IČO: 61634107
aktualizováno před téměř 3 roky