Prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí a příslušenství - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí a příslušenství - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Společnost SIMON FM s.r.o.

Místo pracoviště Slezská 761, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí a příslušenství - prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (Slezská 761, Frýdek-Místek)

A11 z:22/3/2022 a:13/6/2022
Náplň práce:
- prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí a příslušenství
- technické poradenství
- objednávání zboží
- příjem, evidence a výdej servisovaného zboží
- vyplnění záručních certifikátů u strojů.
Požadujeme:
- dobrá uživatelská znalost PC
- předložení výpisu z RT
- příjemné a vstřícné vystupování
- samostatnost, spolehlivost, loajálnost
- znalost techniky a zájem o ni, tedy všeobecná technická zdatnost.
Výhodou:
- praxe na obdobné pozici.
Nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání v dobrém kolektivu
- pravidelná odborná technická školení
- stravenkový paušál
- zaměstnanecké slevy a další výhody.
- 2 směnný provoz - ranní a odpolední směna (provozní doba 7:00-18:00 hod.) + sobota cca 2 x měsíčně (8:00 - 12:00 hod.)
Kontakt emailem.

Informace o společnosti SIMON FM s.r.o.

SIMON FM s.r.o.
Slezská 761
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26837358
aktualizováno před téměř 2 roky