Prodavač/ prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží, Stod

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Plzeňská 900, Stod
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ prodavačka lahůdek - prodavači potravinářského zboží (Plzeňská 900, Stod)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně ve Stodu kolegu/kolegyni na pozici Prodavač/ka (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce: Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu, Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, Kontrola kvality a čerstvosti zboží, Dodržování hygienických zásad, Dodržování pravidel HACCP, Komunikace a obsluha zákazníků, Obsluha pokladny,
Požadavky na kvalifikaci: Ochota pracovat na dvě směny - ranní / odpolední, Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, Zodpovědný přístup k práci, Samostatnost, Zdravotní průkaz
Zaměstnanecké výhody: Práci ve stabilní české společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení, Multisport kartu, Stravenkový paušál, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměnu za práci o víkendech a svátcích, Slevové poukázky na nákup zboží, Lázně, Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let, Možnost práce i na DPP - brigádně, Zaškolení na prodejně
Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení, Multisport kartu, Stravenkový paušál, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměnu za práci o víkendech a svátcích, Slevové poukázky na nákup zboží, Lázně, Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let, Možnost práce i na DPP - brigádně, Zaškolení na prodejně

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Plzeňská 900
Stod
33301
IČO: 61250988
aktualizováno před téměř 3 roky