Prodavač/prodavačka masa a uzenin - prodavači v prodejnách,

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka masa a uzenin - prodavači v prodejnách

Společnost MAKOVEC a.s.

Místo pracoviště MAKOVEC a.s.-Sídliště Svobody 22/77 Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 000 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka masa a uzenin - prodavači v prodejnách (MAKOVEC a.s.-Sídliště Svobody 22/77 Prostějov)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Zacharová, tel.: 601 215 602 nebo 777 713 739 (volat Po-Pá 7:00-16:30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá ranní 5:30-12:00 hod., odpolední 12:00-19:00 hod., 1x za 14 dní sobota 6:00-13:00 hod. Pracoviště: Sídliště Svobody 22/77 Prostějov (vedle potravin Hruška).
Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, zkušenosti s pultovým prodejem uzenin, komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkům, zkušenosti s prodejem masa výhodou.
Náplň práce: prodej masa a uzenin, komunikace se zákazníky.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 136 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné pololetní prémie.

Informace o společnosti MAKOVEC a.s.

MAKOVEC a.s.

IČO: 46903631
aktualizováno před asi 3 roky