Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží, Velká Bystřice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště ČSA 987, Velká Bystřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží (ČSA 987, Velká Bystřice)

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
NABÍZÍME: zázemí v české společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, příjemný kolektiv zaměstnanců, možnost práce na zkrácený úvazek

Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 10 000 Kč, výkonnostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea, odměnu do důchodu

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
ČSA 987
Velká Bystřice
78353
IČO: 26790203
aktualizováno před 25 dny