Prodavač / prodavačka - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Prostějov

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost SUPER PET , a.s.

Místo pracoviště Konečná 4564, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 700 - 23 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Konečná 4564, Prostějov)

Nástup možný ihned. Životopisy zasílat na e-mail: Pracovní doba: Po-Ne 9:00-20:00 hod., střídání krátký/dlouhý týden. Pracoviště: NÁKUPNÍ PARK PROSTĚJOV - Konečná 4694/10 Prostějov.
Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům podmínkou.
Náplň práce: obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům, doplňování zboží a péče o vzhled prodejny a nabízená zvířata, práce za pokladnou, práce s hotovostí.
Nabízíme: stravenkový paušál, nákup produktů za zaměstnanecké ceny, možnost kariérního růstu.

Informace o společnosti SUPER PET , a.s.

SUPER PET , a.s.
Konečná 4564
Prostějov
79601
IČO: 27116808
aktualizováno před asi 2 roky