Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Třeboň

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Táboritská 1195, Třeboň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Táboritská 1195, Třeboň)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Třeboni PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny).

Náplň práce:
Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
Krájení a doplňování zboží do pultů
Prezentovat zboží v pultech
Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách
Kontrola kvality a čerstvosti zboží
Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
Praxi s prodejem zboží
Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Samostatnost
Zdravotní průkaz
Nabízíme:
Náborový příspěvek 10 000 KčOdměna na brigádu 130 Kč / hodinu
Práci ve stabilní české společnosti
Příspěvek na stravování ve mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Slevové poukázky na nákup zboží
Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
Odměna za výročí narození
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Multisport karta
Zaškolení na prodejně

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Táboritská 1195
Třeboň
37901
IČO: 61250988
aktualizováno před více než rokem