Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Olomouc

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Rooseveltova 520, Olomouc
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Rooseveltova 520, Olomouc)

Nástup ihned.
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE / PRODAVAČKY do své prodejny v Olomouci (v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:
- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
- Krájení a doplňování zboží do pultů
- Prezentovat zboží v pultech
- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách
- Kontrola kvality a čerstvosti zboží
- Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
- Ochota pracovat na dvě směny - ranní / odpolední a směna o víkendu
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Zdravotní průkaz

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Multisport kartu
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Slevové poukázky na nákup zboží
- Lázně
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Možnost práce i na DPP
- Zaškolení na prodejně

První kontakt e-mailem, telefonicky (od 8:00 do 18:00 hod.) a osobně na prodejně Rooseveltova 520/100, 799 00 Olomouc.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Rooseveltova 520
Olomouc
77900
IČO: 61250988
aktualizováno před více než rokem