Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Suchdol nad Lužnicí

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tyršova 861, Suchdol nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Tyršova 861, Suchdol nad Lužnicí)

KONTAKT: OSOBNĚ (Tyršova 861, 378 06 Suchdol nad Lužnicí - v pracovní den do 13:00 hod.), E-MAILEM, TELEFONICKY (8:00 - 18:00)
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Suchdole nad Lužnicí PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny).
Náplň práce:
- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
- Krájení a doplňování zboží do pultů
- Prezentovat zboží v pultech
- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách
- Kontrola kvality a čerstvosti zboží
- Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
Praxi s prodejem zboží
Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Samostatnost

Nabízíme:
Odměna na brigádu 130 Kč / hodinu
Práci ve stabilní české společnosti
Příspěvek na stravování ve mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
Odměna za výročí narození
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Multisport karta
Zaškolení na prodejně

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Tyršova 861
Suchdol nad Lužnicí
37806
IČO: 61250988
aktualizováno před asi 2 měsíci