Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Ratiboř

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost Smíšené zboží a pekařství U Karolů, s.r.o.

Místo pracoviště Ratiboř 199, Ratiboř
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 300 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Ratiboř 199, Ratiboř)

Možnost zkráceného úvazku od 20 h týdně - k tomu odpovídající mzda

POŽADUJEME: odpovědnost, ochota pracovat a učit se novým věcem, komunikativnost
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží pultový, doplňování zboží, práce na pokladně

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Barbora Mrlinová, tel.: 736 775 477 popř. e-mail:

Informace o společnosti Smíšené zboží a pekařství U Karolů, s.r.o.

Smíšené zboží a pekařství U Karolů, s.r.o.
Ratiboř 199
Ratiboř
75621
IČO: 29445523
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží