Prodavač / prodavačka - prodavači v prodejnách, Nová Paka

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka - prodavači v prodejnách

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Místo pracoviště Krkonošská 361, Nová Paka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka - prodavači v prodejnách (Krkonošská 361, Nová Paka)

Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita
náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid
Plat: 19.000 - 23.000,- Kč a výše dle dosahované tržby

Výhody:
Příspěvek na stravování 3.000,- Kč až 3.750,- Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Krkonošská 361
Nová Paka
50901
IČO: 32140
aktualizováno před 5 měsíci