Prodavač/prodavačka v masně - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Prostějov

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka v masně - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost MASOPRODEJ s.r.o.

Místo pracoviště Okružní 4262, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka v masně - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Okružní 4262, Prostějov)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Novotná, tel. 778 973 778, e-mail: Pracovní doba: Po-Ne ranní 6:00-14:30 hod., odpolední 13:00-20:30 hod.
Požadujeme: zodpovědný přístup k práci, příjemné vystupování, spolehlivost.
Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování zboží.
Nabízíme: příspěvek na stravování, prémie, sleva na nákup ve firemních prodejnách.

Informace o společnosti MASOPRODEJ s.r.o.

MASOPRODEJ s.r.o.
Okružní 4262
Prostějov

IČO: 6287093
aktualizováno před téměř 2 roky