Prodavači potravinářského zboží, Libochovice

Obchod a cestovní ruch / Prodavači potravinářského zboží

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště náměstí 5. května 58, Libochovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavači potravinářského zboží (náměstí 5. května 58, Libochovice)

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek, možno i zkrácený na 6 hod./den
- zaměstnání u firmy s 30ti-letou tradicí na trhu
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od Po do Pá 8.00h. - 17.00h.

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
náměstí 5. května 58
Libochovice
41117
IČO: 18622437
aktualizováno před více než 2 roky