Prodavačka - pokladní - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Trhová Kamenice

Obchod a cestovní ruch, Management / Prodavačka - pokladní - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Místo pracoviště 5. května 51, Trhová Kamenice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavačka - pokladní - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (5. května 51, Trhová Kamenice)

Místo výkonu práce: Trhová Kamenice
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, obsluha, vybalování a vystavování zboží, přejímka, uskladňování a aranžování zboží, komunikace se zákazníky, dodržování hygieny a bezpečnosti práce, práce s penězi, pokladní systém, vystavování dokladů pro zákazníka
POŽADAVKY: vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, doplňkové penzijní připojištění, rekreace, bezúročné půjčky, odměny, další mzda

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 8.00 - 15.00 hod.

Informace o společnosti Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
5. května 51
Trhová Kamenice
53952
IČO: 32131
aktualizováno před více než 2 roky