Prodejce náhradních dílů na osobní automobily - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Dvůr Králové nad Labem

Obchod a cestovní ruch / Prodejce náhradních dílů na osobní automobily - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost ABC díly s.r.o.

Místo pracoviště Husova 129, Dvůr Králové nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce náhradních dílů na osobní automobily - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Husova 129, Dvůr Králové nad Labem)

Náplň práce:
- prodej náhradních dílů
- vyřizování přijatých objednávek (telefonicky, elektronicky a osobně), komunikace se zákazníky.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (příp. výuční list)
- znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily
- zodpovědnost, komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC
- zkušenost v automobilovém průmyslu nutná
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- práce v příjemném a dynamickém kolektivu
- zvýhodněné ceny firemních produktů
- stravenkový paušál
- pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce

Informace o společnosti ABC díly s.r.o.

ABC díly s.r.o.
Husova 129
Dvůr Králové nad Labem
54401
IČO: 3278883
aktualizováno před asi 2 měsíci