Prodejce náhradních dílů - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Olomouc

Obchod a cestovní ruch / Prodejce náhradních dílů - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost CENTRUM Moravia, spol. s r.o.

Místo pracoviště Horní lán 415, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce náhradních dílů - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Horní lán 415, Olomouc)

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Moderně vybavené pracoviště
- Přátelský kolektiv
- Firemní vzdělávání (semináře, kurzy)
- Možný kariérní postup
Náplň práce:
- Objednávání dílů
- Komunikace se zákazníky
- Prodej dílů
- Řešení reklamací
- Spolupráce se servisním oddělením
Požadujeme:
- Zodpovědnost za odvedenou práci
- Spolehlivost
- Řidičské oprávnění skupiny B, resp. C
Benefity - stravenky, penzijní připojištění, 3 dny volna nad rámec zákonem stanovené dovolené, věrnostní odměny za odpracované roky, odměny při pracovních a životních jubileích

Kontakt je možný POUZE na výše uvedený email.

Informace o společnosti CENTRUM Moravia, spol. s r.o.

CENTRUM Moravia, spol. s r.o.
Horní lán 415
Olomouc
78301
IČO: 25367862
aktualizováno před asi 2 roky