Prodejce nových vozidel škoda + marketingový specialista - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Ostrava

Obchod a cestovní ruch / Prodejce nových vozidel škoda + marketingový specialista - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Autodružstvo Frýdek - Místek

Místo pracoviště Hlučínská 1168, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce nových vozidel škoda + marketingový specialista - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Hlučínská 1168, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

Společnost Autodružstvo Frýdek-Místek poskytuje služby v rámci automobilového průmyslu již více než 50 let. V současné chváli rozšiřujeme tým v Ostravě, kde máme pobočku se zančkou škoda, která hledá nové členy do svého týmu.
- Prodejce nových vozů
- Marketingová agenda společnosti

Náplň práce:
- prodej nových a předváděcích vozidel Škoda Auto, a.s.
- zprostředkování spotřebitelských úvěru & pojištění motorových vozidel
- marketing, tvoření marketingových plánů, spolupráce s dodavateli
- správa sociálních sítí
- správa inzerce vozidel na internetu

Požadujeme:
- chuť prodávat
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem, beztrestnost
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké penežní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, odvíjí se od počtu prodaných vozů, záleží na šikovnosti prodejce,

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva na neurčito na plný úvazek po 3 měsících zkušební doby

Zaměstnanecké výhody: školení výrobce hrazené zaměstnavatele, služební telefon, příspěvek na stravu, poukázky za prodej, zaměstnanecké slevy na nový vůz

Informace o společnosti Autodružstvo Frýdek - Místek

Autodružstvo Frýdek - Místek
Hlučínská 1168
Ostrava
70200
IČO: 19014856
www.ado-autodruzstvo.cz
aktualizováno před více než rokem