Prodejce nových vozidel škoda - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Český Těšín

Obchod a cestovní ruch / Prodejce nových vozidel škoda - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Autodružstvo Frýdek - Místek

Místo pracoviště Frýdecká 1956, Český Těšín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce nových vozidel škoda - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Frýdecká 1956, Český Těšín)

Společnost autodružstvo Frýdek-Místek poskytuje služby v rámci automobilového průmyslu již více než 47 let. v současné chvíli rozšiřujeme tým v Ćeském Těšíně, kde máme pobočku se značkou škoda, která hledá nové členy do svého týmu.
Prodejce nových vozů / marketingový pracovník
Náplň práce:
o prodej nových a předváděcích vozidel Škoda Auto, a.s.
o zprostředkování spotřebitelských úvěru & pojištění motorových vozidel
o marketing
Požadujeme:
o chuť prodávat
o samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem, beztrestnost
o výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní
Nabízíme:
o zázemí stabilní společnosti
o příspěvek na stravování/závodní stravování
o školení hrazené zaměstnavatelem
o proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
o zaměstnanecké penežní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
o nabízíme firemní slevy na služby/materiál
o plat není omezen, záleží na šikovnosti prodejce
Požadované minimální vzdělání:
o Odborné vyučení s maturitou
Typ smluvního vztahu:
o Prácovní smlouva na neurčito na plný úvazek po 3 měsících zkušební doby

Informace o společnosti Autodružstvo Frýdek - Místek

Autodružstvo Frýdek - Místek
Frýdecká 1956
Český Těšín
73701
IČO: 19014856
aktualizováno před asi 3 roky