Prodejce nových vozů - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Slaný

Obchod a cestovní ruch / Prodejce nových vozů - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost AUTO - Evžen Myslivec s.r.o.

Místo pracoviště Pražská 314, Slaný
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce nových vozů - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Pražská 314, Slaný)

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou, středoškolské vzdělání, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita a loajalita, týmová spolupráce, profesionální přístup k zákazníkovi, výhodou je aktivní znalost NJ nebo AJ, zkoušky o distribuci pojištění motorových vozidel výhodou, zkoušky o odborné způsobilosti k uzavírání spotřebitelských úvěrů výhodou, ochotu učit se a poznávat nové produkty a technologie.

Náplň práce:
prodej ojetých vozů, práce s novými i stávajícími zákazníky, minimarketingové aktivity pro podporu prodeje ojetých vozů, správa stávajícího zákaznického portfolia.

Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Telefonický kontakt viz výše.

Informace o společnosti AUTO - Evžen Myslivec s.r.o.

AUTO - Evžen Myslivec s.r.o.
Pražská 314
Slaný
27401
IČO: 25046985
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodejce nových vozů - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Pražská 314 314
Slaný