Produkční, Trutnov

Kultura a sport / Produkční

Společnost Power for art s.r.o.

Místo pracoviště Elektrárenská 322, Trutnov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Produkční (Elektrárenská 322, Trutnov)

PRODUKČNÍ
Požadavky
•vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
•samostatnost, flexibilita a iniciativní přístup k práci
•výborné komunikační schopnosti, vysoká míra sebeovládání a odolnost vůči stresu
•špičkové organizační schopnosti, systematičnost a preciznost
•praxe na produkční pozici (i z jiného oboru) výhodou, ale ne nutností
•podmínkou je pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
•znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, další cizí jazyk výhodou
•trestní bezúhonnost
•zkušenost a orientace v kulturním dění
•kreativní myšlení a samostatné rozhodování
•zkušenost s prací mezi lidmi
•časová flexibilita
•všeobecný přehled a prezentační schopnosti
Pracovní náplň
•podílení se na tvorbě a kompletní organizaci výstavních projektů -
významnou součást náplně práce tvoří administrativní podpora
výstavních projektů, v menší míře pak manuální činnosti
•podílení se na zajištění údržby a provozu výstav EPO1, dále dle pokynů
přímého nadřízeného péče o výstavy a expozice, komunikace
s technickými pracovníky
•vykonávání další administrativní práce související s výstavní činností
a činností EPO1
•administrativní a komunikační podpora jednotlivých projektů
ve spolupráci s ředitelem, kurátory či autorským týmem
•zajišťování agendy ředitele
Nabízíme
•plný pracovní úvazek
•pracovní poměr na dobu určitou 1 rok , s možností změny na dobu
neurčitou po prvním roce výkonu práce
•možnost podílet se na tvorbě výstavních a jiných kulturních projektů
(náplní práce však není tvorba kreativního obsahu výstav)
•zázemí dynamické soukromé moderní kulturní instituce
•zajímavou a různorodou administrativně - organizační práci
Přihlášky zasílejte na e-mail:
zprávu označte v předmětu „Produkční EPO1“.
Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Kontaktní osoby
Mgr. Bc. Dagmar Papíková,
+420 731 192 923
Ing. Jan Kunze,
+420 771 171 087

Informace o společnosti Power for art s.r.o.

Power for art s.r.o.
Elektrárenská 322
Trutnov
54103
IČO: 11740612
aktualizováno před 9 měsíci