Professional service technician - mechanici klimatizací a chladicích zařízení,

Stavebnictví / Professional service technician - mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Společnost Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Carrier chladicí technika CZ s.r.o.- celá ČR
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 36 000 - 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Professional service technician - mechanici klimatizací a chladicích zařízení (Carrier chladicí technika CZ s.r.o.- celá ČR)

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:
o Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení u významných obchodných a průmyslových klientů.
o Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je.
o Provádí preventivní, záruční prohlídky a revize.
o Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky.
o Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce a dává zpětnou vazbu o stavu technologií.
o Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.).

Požadované znalosti a dovednosti:
o min. SŠ nebo vyučení v elektro oboru,
o min. platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6,
o zkušenosti s technickými revizemi, opravami min. 1 rok ,
o řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič,
o flexibilita - ochota cestovat po svěřeném regionu, pohotovost v případě nenadálých a urgentních oprav u zákazníka.
o certifikace na F-plyny- výhodou

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, flexi pass, 5 týdnů dovolené, 3 SickDays

Informace o společnosti Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

IČO: 16188012
aktualizováno před více než 2 roky